KamieNko
môj, prečo je 3653-ková ikona rozochveNá?
Rozochvieva
ju očakávanie preletu Hviezdy jasnej.
Kedy preletí?
Netuším. Nie
som ani astronóm, ani astrológ.
Čo
trepeš!? Hviezdu jasnú pre rok 2016 predsa zadefinovať musíš.
Je zviazaná so zberačskou tužkou.
A tá musí mať cieľ, za ktorým bude v merusexnástom putovať.
Tak to sa
dvetisícsexnástka uchveje k smrti. Žiadnu Hviezdu jasnú definovať nebudem.
Kór pred všeckýma ľuďáma. Nepotrebujem ju.
A to už
ako? Ešte nedávno si vyplakával, že ti chýba...
...a
zadefinoval som si 800-vku do konca minulého roku. A eNkrát to preklial,
lebo máločo v žití ma tak omínalo, ako toto rozhodnutie. NemieNim si
uťahovať zvieraciu kazajku viac, ako mi ju uťahuje Doba.
S
takouto rétorikou to v zmysle akciozberu ďaleko nedotiahneš. Ako môžeš
fungovať bez zberačskej hviezdy jasnej?
Presne tak,
ako by som fungoval s ňou. Za hranice možného ma žiadna Hviezda nepreNesie.
Iba za hranicu, kde zbieranie maratónov prestáva byť zábavou a začína byť
kameŇom na nohe a v duši. Tam sa dostať nepotrebujem.
Ty máš
niečo proti kameŇom?!
Neber to
osobne KamieNko môj, proti niektorým mám. Ľadvinový, žlčový, zubný, v
cvičke, na nohe, v duši, tie nemusím.
Nemáš
Hviezdu jasnú. Vnášaš segregáciu do pospolitosti kameŇov. Ide to s tebou
dole z kopca.
Upokojím ťa.
Tajnú Hviezdu jasnú mám. LeNže je tak vzdialeNá, že hovoriť o nej by bola
trúfalosť, ktorá by ju vyplašila. Má svietivosť tak nízku, že sa mi občas
stráca z radaru.
Tak
zadefinuj aspoň Hviezdu jasnú krátkeho doletu.
To môžem. O
6 hodín vyráža motor z mojej planéty do Kolárova. Podarilo sa mi získať v
ňom miesteNku. Musím ukončiť debatu, aby mi nedajoné neprepadla.
Nakoľko
si vysvetlil príčinu dnešnej syngulevality, na ktorú som sa chcel pýtať,
môžeš ukončiť nie leN debatu, ale aj 3653-ku.
Potrebné
sú Hviezdy jasné
na tmavej oblohe duše
Zhasol si ju jedeN fušer
Prečo konal tak otrasne
Hviezda jasná dobrý sluha
Horšie je ak chce byť pánom
Vtedy nesmie zaznieť ÁNO
ale zhasnni ty koťuha