Kukajme
na to, létající Čestmír. Si sa poponáhľal.
Je iba 15:00 hod.. Počítal som, že po návrate z BOHokruhu zasadneš k
TOSHIBE neskôr.
Prepočítal
si sa KamieNko
môj. Presne ako ja.
Skôr-neskôr,
Irán-Irak. Všetko jedno, ak je akcia. Hovor, ako bolo.
Všetko dva.
Akciu nemám, ako bolo neviem. NA BOHovskom som sa nevyskytol.
A to už
ako!?
eNeM
chceNie chránia motivačné štruktúry ani nie tak nesmierne, ako
nesprudko krehké. Stačí jedna jediná troška
častica a rozpadnú sa.
Prelož
to do zrozumiteľnej reči.
MládeNec
ležiaci, bdejúci čaká na mobiloidný budíkový signál, aby umyl
Bodyslava a vyrazil s ním na BOHokruh po
akciu z eNeM350/002. Cŕn-cŕn. Nie mobiloidný budík, ale mobiloidný
mobil. Školdo Ondro, šéf aktivačného eN
snažeNia, že mu volali, aby mládeNca poslal na MÚ PD, za účelom upísania
sa na ďalšie aktivačné obdobie. Nebo počká, MÚ nie. A naskočil plán B.
Posun eNeM štartu, škrtnutie hygieny a nakoniec aj eNeM.
Ale Dohoda podpísaná je. Škoda leN,
že eNeM krvou.
Čestmír
by to vyriešil hravo. Nesiahaš mu ani po kotníky. Aj čleNky jeho strany
by to zvládli ľavou zadnou. TeNpredtebou
tiež bez straty akcie. Ale náš mládeNec pustí akciu, ako tchor sekrét!
Prečo neutekáš zajtra?

Som
aktivačne činný. Pobežím vo štvrtok, ak zas do toho niečo nevrazí.
Zle sa
to číta a ešte horšie počúva. Zavri své oči, teN hloupý deN končí.
Teda nie oči, ale správu. Oči maj otvoreNé, až kým nedokonáš Gúta story.