To ako
čo má byť?!
KamieNko
môj, to je graf gravitačného vlneNia v poslednom týždni.
A čo ako
s tým?
Po
nasledujúcej otázke to zistíš KamieNko môj.
Pán
tajomník Tajomný. Takých mám najradšej.
Akciu máš?
Nemám.
To ako
čo má byť?!
Graf
gravitačného vlneNia v poslednom týždni...
Hybaj už
do preč s jakýska grafom! Prečo nemáš akciu!?
Graf gravitačného vlneNia na to
jasne odpovedá. ČerveNá sekcia v strede je sobota a nedeľa.
Ulož si
to v búdke! V strede býva streda, nie sobota a nedeľa! Daj inú ikonu a
hlavne, daj odpoveď na moju otázku, prečo nemáš akciu!?
Akciu nemám,
lebo gravitácia mojej postele dosahovala cez víkeNd nadkritické hodnoty.
Nevládal som horizontálu zvertikálniť.
Čo si
opäť chorý?
Zaplaťoné,
chorý nie som. Iba som mal spánkový deficit.
Január to dnes balí, nechcel som vítať pána
Februára sklzom.
Nechcel,
ale vítaš. Sklz akciový, sklz storyový, sklz správový,
lebo 3679-ka nie je správa, sklz
tématický, sklz návštevnosti...
Sklz akcií v
januári by bol aj s párom akcií, zmareNých gravitačnou syngulevalitou.
Story eNeM355/007 snáď zbodnem. Mám na to ešte 7 hodín. Správa č. 3679
je smeroplatná. Ale ak ti padne kameŇ zo srdca, pár slov a ikonu do nej
dopíšem. Rozširovať diapazón tém nestíham a z návštevnosti nežijem,
takže posledné dva sklzy sú furtoidné.
To by
som prežrieť dokázal. Ale že si odhodil prvú Behajko figúru, to ti
neodpustím!
Neodhodil.
A keby dačo,
Šaňoprezident ju istí.
Istiť ju
máš ty, nie tatíček prezident!
Šak by som
aj istil, nebyť toho gravitačného vlneNia.
Choď
mi z očí choď mi z mysle
Táraš veci nesúvislé
Vodorovné nie je zvislé
a horké nebude kyslé
Nenájdeš Prahu pri Wisle
v Zürichu štadión Bislett
Gravity anomálie
