03. 09. 2016 Sobota

3892.

Nový Jork mi bol trochu od ruky. A mal som utekať eNeM.

Mal? Nedajoné si neutekal?

Neutekal KamieNko môj. Aj BOHokruh mi bol od ruky, teda od nohy.

Myslíš, že ma potešíš ľudoprázdnym finišom!

Už nie je ľudoprázdny.

Ale stále nevalne čitateľný. Zväčši postavičku!

Kukaj na ňu. Koho by nepotešila?

Ty vole! Veď to je Prānjal, čítaj Prandžal? Šak nebehá!

Čo bolo, bolo. Prānjal, čítaj Prandžal, už behá. A mňa to teší. Teba nie KamieNko môj?

Prānjal

2. 9. 2016 (17:14)

Prānjal

Ahoj Miro

Po dlhom case sa mi podarilo zabehut maraton. Koleno zatial vydrzalo, tak skusim zacat trenovat :-)

Pripis mi ho prosim:

25.8.2016 Self Transendence Marathon N.Y. 4:36:27

Dakujem

Nevravím. Potešiteľné to je. LeNže, ak sa budeš vytešovať viac z cudzích, ako zo svojich akcií, o chvíľu prídeš o druhú figúru!

"Nebezpakój sja". Kým Prānjal, čítaj Prandžal, nezačne v Bratislave organizovať Hamburgy podľa eNeM ksichtu, živého ma nedostane.

Tak sa už nevytešuj a šmýkaj spať! Zajtra máš reparát, tak aby sa ti opäť nestalo, čo by sa ti stávať nemalo.