Nový Jork mi
bol trochu od ruky. A mal som utekať eNeM.
Mal?
Nedajoné si neutekal?
Neutekal
KamieNko môj. Aj BOHokruh mi bol od ruky, teda od nohy.
Myslíš,
že ma potešíš ľudoprázdnym finišom!
Už
nie je ľudoprázdny.
Ale stále
nevalne čitateľný. Zväčši postavičku!
Kukaj
na ňu. Koho by nepotešila?
Ty vole!
Veď to je Prānjal, čítaj Prandžal? Šak
nebehá!
Čo
bolo, bolo. Prānjal, čítaj Prandžal, už behá. A mňa to teší. Teba nie KamieNko môj?
|
 |
|
Prānjal |
2. 9. 2016 (17:14) |
|
Prānjal
Ahoj Miro
Po dlhom case sa mi
podarilo zabehut maraton. Koleno zatial vydrzalo, tak
skusim zacat trenovat :-)
Pripis mi ho prosim:
25.8.2016 Self
Transendence Marathon N.Y. 4:36:27
Dakujem
|
|
Nevravím.
Potešiteľné to je. LeNže, ak sa budeš vytešovať viac z cudzích, ako zo
svojich akcií, o chvíľu prídeš o druhú figúru!
"Nebezpakój
sja". Kým Prānjal, čítaj Prandžal, nezačne v
Bratislave organizovať Hamburgy
podľa eNeM ksichtu, živého ma nedostane.
Tak sa už nevytešuj a šmýkaj spať! Zajtra máš reparát,
tak aby sa ti opäť nestalo, čo by sa ti stávať nemalo.