|
Biele
miesto v bahieNku je zámer, alebo ikonopisná chyba?
Chyba
KamieNko môj.
Chcel som to povedať takto.
Som
zvedavý, čo mieNiš vyloviť z depresívneho bahna?
Nič.
Iba ma potešilo.
Nerozumiem.
Si v bahne a vytešuješ sa z toho?
To
nie som ja. Ale teším sa prevelice.
Nemiagaj
sa v tom ako diviak a zadefinuj, prečo?
|