Biele miesto v bahieNku je zámer, alebo ikonopisná chyba?

Chyba KamieNko môj. Chcel som to povedať takto.

Som zvedavý, čo mieNiš vyloviť z depresívneho bahna?

Nič. Iba ma potešilo.

Nerozumiem. Si v bahne a vytešuješ sa z toho?

To nie som ja. Ale teším sa prevelice.

Nemiagaj sa v tom ako diviak a zadefinuj, prečo?