|
Som
inicializačne zmäteNý KamieNko
môj.
Slabá
rozbuška pre AeN. Ide o všeobecne
známy jav.
AeN je
ktorý?
TeN
notoricky bohatý, výbušný starček. Čo také ťa mätie?
Tvoje
utorkové zadefinovanie fusaklového Santa Clausa.
Jasnejšie
sa iniciálie zadefinovať nedajú.
Poznám Santu
na VéWéčku, Mazde, SubÁre... Na Rolls Royce nie.
|