|
LeN im
poriadne nalož! Nešetri tých BratiSlovákov.
Dnes, ani
nikdy, sa tu nakladať nebude KamieNko
môj.
Tak prečo
berieš do huby BA?
Prvá časť
rozsiahlejšieho cyklu. Druhá časť je tunáka.
Bratislavský
RAN? Nechcel si napísať BARUN?
Prvá
októbrová nedeľa ante portas a ty hľadáš RUN v Bratislave!? Obráť pozornosť
na východ. BARAN, BARAN, BUC!!!
|