|
Čo ty na
to?
KamieNko
môj nič, aj to potichu.
Málo
prvoplánová ikona 3991-kovej témy?
Pridávam prvý plán.
Odkiaľ a kam
sa to číta?
Pridávam
vysvetlivky pre citlivky.
Na začiatku
je mužský, alebo stredný rod? A kde máš medzery?
 Ja
nikde, ty v búdke. Onomastika je ženský rod. Doštudovať!!!
|