Čo ty na to?

KamieNko môj nič, aj to potichu.

Málo prvoplánová ikona 3991-kovej témy? Pridávam prvý plán.

Odkiaľ a kam sa to číta?

Pridávam vysvetlivky pre citlivky.

Na začiatku je mužský, alebo stredný rod? A kde máš medzery?

Ja nikde, ty v búdke. Onomastika je ženský rod. Doštudovať!!!