Nechcel,
ale skoro stratil.
Našťastie,
iba skoro. Kukaj klikať,
najlepší maratónec výpravy...
...a
zároveŇ najhorší. ZmeNa témy? Máš?
Šak vravím,
foťák mám. Inak by som orloj nepostavil...
Kuš! Pýtam
sa, či si dnes utekal a máš akciu z eNeM427/79!
Veľmi dobrá
otázka. Akciu nemám. Bol som vystresovaný "stratou" fotokamaráta. A
studeNý CyS som utekal usilovnejšie, ako je bežne bežné. A
dráždiť chorobu bosou nohou nebudem. Tak som radšej eNeM škrtol.
A kde je CyS story?
V búdke. Už
leN vysypať na štvorčekovú tapetu.
Aspoň jej meNo už máš vymysleNé?
Mám.
Pokrstil som ju
Úkaz story.
Kedy mi ju
predložíš na oponeNtúru??
Hneď, ako
bude hotová.
Futrál
z červeNého plastu
mládeNec nemal v Žiline
Čierny v black šušťákovine
stratil sa mu bez kontrastu
Vypadol z poľa zorného
S ním CanoneN fotokámo
Fraška znásilneNá drámou
v búdke chlapca
zlomeNého
Celú noc sa prehraboval
v nestabilnej bielkovine
Úvahy o treste vine
Smutná
duša
mládeNcova
Nadránom našiel pamäti
že mal CanoneNa v rukách
Odfotiť chcel divný úkaz
ktorý na oblohe
svietil
cestou z Pravna do Prievidze
Kým otvoril okno zhasol
Späť do tašky foťák kmasol
Dve černoty
Chyby rýdze
Nezapísal
to
do búdky
a prežíval chvíle krušné
Dvakrát stratil Tretí už né
Varí si čaj z nezábudky