18. 12. 2016 Nedeľa

3995.

Nechcel, ale skoro stratil.

Našťastie, iba skoro. Kukaj klikať, najlepší maratónec výpravy...

...a zároveŇ najhorší. ZmeNa témy? Máš?

Šak vravím, foťák mám. Inak by som orloj nepostavil...

Kuš! Pýtam sa, či si dnes utekal a máš akciu z eNeM427/79!

Veľmi dobrá otázka. Akciu nemám. Bol som vystresovaný "stratou" fotokamaráta. A studeNý CyS som utekal usilovnejšie, ako je bežne bežné. A dráždiť chorobu bosou nohou nebudem. Tak som radšej eNeM škrtol.

A kde je CyS story?

V búdke. Už leN vysypať na štvorčekovú tapetu.

Aspoň jej meNo už máš vymysleNé?

Mám. Pokrstil som ju Úkaz story.

Kedy mi ju predložíš na oponeNtúru??

Hneď, ako bude hotová.

Futrál z červeNého plastu

mládeNec nemal v Žiline

Čierny v black šušťákovine

stratil sa mu bez kontrastu

Vypadol z poľa zorného

S ním CanoneN fotokámo

Fraška znásilneNá drámou

v búdke chlapca zlomeNého

Celú noc sa prehraboval

v nestabilnej bielkovine

Úvahy o treste vine

Smutná duša mládeNcova

Nadránom našiel pamäti

že mal CanoneNa v rukách

Odfotiť chcel divný úkaz

ktorý na oblohe svietil

cestou z Pravna do Prievidze

Kým otvoril okno zhasol

Späť do tašky foťák kmasol

Dve černoty Chyby rýdze

Nezapísal to do búdky

a prežíval chvíle krušné

Dvakrát stratil Tretí už né

Varí si čaj z nezábudky