|
Je
to otázka červeNej nite, tiahnucej sa správnym smerom.
KamieNko
môj, zatiaľ som z toho vôl.
To neprekáža.
Nemal by som
byť v téme
správy aspoň kúštik doma?
Nasleduj niť, budeš doma natotata.
To je glajchšaltung,
obmedzujúci osobnú slobodu!
V žiadnom
prípade, ak budeš ohovárať Kenenisu v Dubaji.
|