eNtý,
opakovaný fór, prestáva byť fórom! Doma si furt.
DOMA
škrtám KamieNko
môj. Beží výhradne o KONEČNE.
Ikona
znie "KONEČNE DOMA", tak s témou
pracuj!
Jessér!
Konečne je doma podmierečná dávka
so spätými bežcami.
Rozveď
tému!
Že sa mi
včera a predvčerom nepodarilo utekať eNeM, už vieš. Ale, že predvčerom
som chcel utekať s Jožom Zet Zlochom
naproti Petrovi Peťu Juríkovi, to nevieš.
Ani to, že som neutekal, lebo neutekal Peťu, ani Jožo Zet. Ale včera
utekali. Dokonca aj Juro Ďuri Chenko, tak
som sa na 10 km pridal. Podmierečný ČéČe
div že z kože nevyskočil. Tak sa radoval.
Ale s príšerkou, ktorej som vzal to
"DOMA", som ho nezoznámil.

A
to už prečo?
Neprebehol
som jej cez rozum. Zabudol som, že sa Konečne DOMA sťahuje a stlačil
gombík, čo všetko maže, zatvára, ruší.
Konečne
doma je čo?
Animák od
DreamWorks.
Kedy z
tých rozprávok vyrastieš!? Stlač gombík a zruš sa tiež!
Študovať
chcel dielo HOME
Doba gombík podhodila
Štúdium mu zarazila
Nehľadá konár na strome
čo udrží ho na lane
Tak veľmi ho to nevzalo
Niečo lepšie sa udialo
kilometre utekané
so spätými bez akcie
