04. 09. 2016 Nedeľa

3893.

Vytešujem sa preto, lebo táto postavička... sorry, opäť chyba...

Sa pri tom vytešovaní trochu kontroluj!

Chcel som povedať, lebo táto postavička vylovila z bahna akciu.

Ty vole! Veď to je Laco Maras! Šak už mierečné kusy nebehá.

Čo bolo, bolo. Deväť mesiacov ich nebehal, ale už behá.

A že si vybral na zisk 202-hej akcie, ktorá ho posunula na 14-tu figúru SZM rebríka, tak ťažkú a dlhú cestu.

O nič ľahšiu a kratšiu, ako Jožko Tomečko, ktorý sa vďaka 122-hej akcii z nej, posunul na 49-tu figúru rebríka.

A teraz pravdu von z vreca! Že sa ty vytešuješ z cudzích akcií iba naoko, lebo sa nemôžeš vytešovať zo svojej. eNeM394/046 orloj a tempograf sú kde? V KOMPASe som ich nenašiel.

Nestihol som ich vygeNerovať.

Tak sa mi tu už nevytešuj z cudzieho šťastia a kukaj stíhať!

Vystíhané jest! Tak sa ešte kúštik vyteším.

Ale žiadne blato na ihrisko!

V Berúne na inline-ovej dráhe blato nenájdeš KamieNko môj. Jedine vytešovania hodné postavičky. Napríklad také číslo sedem...  

Nie je to RUNDr. Míra Krumrů? Šak nebehá!

Čo bolo, bolo. RUNDr. Míra pár pátků neběhal, ale v Berúne naskočil do zberačského vlaku. To ma teší rovnako, ako číslo jedna.

Český kráľ, Jirko Březina? Tiež nebehal? 

Z kraja roka. Už sa z neho vytešujem. Opäť zbiera. Ale číslo dvě nám stojí!

Chyba! Číslo 2 v ikone nemáš!

Nemám, lebo Petr Hrček v Berúne nebol. Od konca mája nebehá. Ak začne, môžeme o tom dať vytešovaciu reč.

Aby som nezabudol, v stredu utekáš eNeM. Nech sa aj ja mám z čoho vytešovať.

Alebo zúriť, ak zlyhám.

Zlyhanie je súčasť hry. Ale ty si ho odpusti a radšej ma poteš.

TeN ktorý je bez zlyhania

smie prvý hodiť kameŇom