Vytešujem sa
preto, lebo táto postavička... sorry, opäť chyba...
Sa pri tom
vytešovaní trochu kontroluj!
Chcel som
povedať, lebo táto postavička vylovila
z bahna akciu.
Ty vole!
Veď to je Laco Maras! Šak už mierečné kusy
nebehá.
Čo
bolo, bolo. Deväť mesiacov ich nebehal,
ale už behá.
A že si
vybral na zisk 202-hej akcie, ktorá ho posunula na 14-tu figúru SZM rebríka,
tak ťažkú a dlhú cestu.
O
nič ľahšiu a kratšiu, ako Jožko Tomečko,
ktorý sa vďaka 122-hej akcii z nej, posunul na 49-tu figúru rebríka.
A teraz
pravdu von z vreca! Že sa ty vytešuješ z cudzích akcií iba naoko, lebo sa nemôžeš vytešovať
zo svojej. eNeM394/046 orloj a tempograf sú kde? V
KOMPASe som ich nenašiel.
Nestihol som
ich vygeNerovať.
Tak sa
mi tu už nevytešuj z cudzieho šťastia a kukaj stíhať!
Vystíhané
jest! Tak sa ešte kúštik vyteším.
Ale žiadne
blato na ihrisko!
V
Berúne na inline-ovej dráhe blato nenájdeš KamieNko môj. Jedine
vytešovania hodné postavičky. Napríklad také číslo sedem...
Nie je to
RUNDr. Míra Krumrů?
Šak nebehá!
Čo
bolo, bolo. RUNDr. Míra pár pátků neběhal, ale v Berúne naskočil do
zberačského vlaku. To ma teší rovnako, ako číslo jedna.
Český
kráľ, Jirko Březina? Tiež nebehal?
Z kraja
roka. Už sa z neho vytešujem. Opäť zbiera. Ale číslo dvě nám stojí!
Chyba!
Číslo 2 v ikone nemáš!
Nemám, lebo
Petr Hrček v Berúne nebol. Od konca mája
nebehá. Ak začne, môžeme o tom dať vytešovaciu reč.
Aby som
nezabudol, v
stredu utekáš eNeM. Nech sa aj ja mám z čoho vytešovať.
Alebo zúriť,
ak zlyhám.
Zlyhanie
je súčasť hry. Ale ty si ho odpusti a radšej ma poteš.
TeN ktorý je bez zlyhania
smie prvý hodiť kameŇom